Αρχική σελίδα / Erasmus / Comenius

Comenius 2010-2012

Ακολουθούν εργασίες μαθητών που αναπτύχθηκαν στο πλαίσιο του προγράμματος Comenius,  που υλοποιήθηκε με τη συμμετοχή του σχολείου μας κατά τη διάρκεια των ετών 2010-2012.

Attachments:
Download this file (bergenopzoom_lite.ppt)bergenopzoom_lite.ppt[ ]771 Kb
Download this file (Comenius - Eeklo_lite.ppt)Comenius - Eeklo_lite.ppt[ ]1350 Kb
Download this file (luccaromebari_lite.ppt)luccaromebari_lite.ppt[ ]434 Kb
Download this file (Presentsofia1_lite.ppt)Presentsofia1_lite.ppt[ ]5471 Kb