Η διαδικασία για τη μετεγγραφή των επιτυχόντων στην Α΄ τάξη θα γίνει τις πρώτες ημέρες του Σεπτεμβρίου.

Θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση με περισσότερες πληροφορίες.

Καλό καλοκαίρι!

Κατά τους θερινούς μήνες, το σχολείο θα είναι ανοιχτό κάθε Δευτέρα 8.30 ως 14.00.

Αρχική σελίδα

Βεβαίωση ταυτοπροσωπίας μαθητή

Ενημερωθείτε από το έγγραφο που επισυνάπτεται για την έκδοση της βεβαίωσης ταυτοπροσωπίας που θα χρειαστούν οι μαθητές (υποψήφιοι για την Α΄ τάξη) που θα πάρουν μέρος στις εξετάσεις για την εισαγωγή στο σχολείο μας.

Όπως θα δείτε στο έγγραφο για μαθητές άνω των 12 ετών είναι υποχρεωτική η έκδοση ταυτότητας.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ