Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ,ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Απαραίτητα έγγραφα για τη συμμετοχή στις εξετάσεις εισαγωγής στην Α' τάξη

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ

(Ώρα προσέλευσης υποψηφίων: 9.00π.μ.)

Η ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/6/2021

Τη Δευτέρα 28.06.2021, ημέρα της δοκιμασίας (τεστ) δεξιοτήτων οι υποψήφιοι/ες κατά την προσέλευσή τους στο εξεταστικό κέντρο υποχρεούνται να φέρουν μαζί τους:

Α. Ταυτότητα ή βεβαίωση ταυτοπροσωπίας ή διαβατήριο σε ισχύ.

Β. Εκτυπωμένη την αίτηση συμμετοχής στη δοκιμασία εισαγωγής.

Γ. το εκτυπωμένο αποδεικτικό ή χειρόγραφη βεβαίωση, στην οποία καταγράφεται το αρνητικό αποτέλεσμα του διαγνωστικού ελέγχου και το επιδεικνύουν κατά την είσοδό τους στο εξεταστικό κέντρο.

Λεπτομέρειες (ειδικά για το sef test, δείτε στο αρχείο που επισυνάπτεται