Καθημερινή προσέλευση και αποχώρηση από το σχολείο

Νέο! Ενημερωτική εξ αποστάσεως συνάντηση με τους γονείς της Α΄ γυμνασίου

Νέο! Όμιλοι 2021-22

Αρχική σελίδα / Erasmus / Erasmus - Erasmus / Συμμετοχή της Β΄ Γυμνασίου του σχολείου μας σε διετές γαλλόφωνο Erasmus

Συμμετοχή της Β΄ Γυμνασίου του σχολείου μας σε διετές γαλλόφωνο Erasmus

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
Έχουμε την χαρά να σας ανακοινώσουμε τη συμμετοχή του σχολείου μας στο γαλλόφωνο Erasmus "Ολυμπιακές Αξίες στην Ευρώπη, Αριστεία, Σεβασμός, Φιλία" που απευθύνεται στους γαλλόφωνους μαθητές της Β΄ Γυμνασίου. Διαβάστε στο επισυναπτόμενο έγγραφο την περιγραφή του προγράμματος και υπογράψτε τη δήλωση συμμετοχής που ακολουθεί και που έχει ήδη μοιραστεί στα παιδιά.

Παρακαλούμε, οι μαθητές και μαθήτριες να φέρουν στο σχολείο συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη τη δήλωση συμμετοχής μέχρι την Τετάρτη 14 Οκτωβρίου και να την παραδώσουν στον/στην πρόεδρο του τμήματός τους.

Attachments:
Download this file (Ανακοίνωση VOLEERA.doc)Ανακοίνωση VOLEERA.doc[ ]52 Kb