Η εκπαιδευτική διαδικασία συνεχίζεται από απόσταση από τις 9/11/2020  ---δείτε εδώ---

Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα, το ωράριο μαθημάτων, οδηγίες σύνδεσης στο webex και οι σύνδεσμοι των ψηφιακών αιθουσών των εκπαιδευτικών, έχουν αποσταλεί στο mail επικοινωνίας που έχουν δηλώσει οι γονείς κατά την εγγραφή των μαθητών/τριων.

Αν υπάρχουν προβλήματα στη σύνδεση, οφείλονται στην υπερφόρτωση των δικτύων

Aπό τη Δευτέρα 18/5/2020 ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ η είσοδος επισκεπτών στο σχολείο.
Η επικοινωνία θα εξακολουθήσει να γίνεται μέσω του email 2gympeir@sch.gr
Αρχική σελίδα / Erasmus / Erasmus - Erasmus / Συμμετοχή της Β΄ Γυμνασίου του σχολείου μας σε διετές γαλλόφωνο Erasmus

Συμμετοχή της Β΄ Γυμνασίου του σχολείου μας σε διετές γαλλόφωνο Erasmus

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
Έχουμε την χαρά να σας ανακοινώσουμε τη συμμετοχή του σχολείου μας στο γαλλόφωνο Erasmus "Ολυμπιακές Αξίες στην Ευρώπη, Αριστεία, Σεβασμός, Φιλία" που απευθύνεται στους γαλλόφωνους μαθητές της Β΄ Γυμνασίου. Διαβάστε στο επισυναπτόμενο έγγραφο την περιγραφή του προγράμματος και υπογράψτε τη δήλωση συμμετοχής που ακολουθεί και που έχει ήδη μοιραστεί στα παιδιά.

Παρακαλούμε, οι μαθητές και μαθήτριες να φέρουν στο σχολείο συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη τη δήλωση συμμετοχής μέχρι την Τετάρτη 14 Οκτωβρίου και να την παραδώσουν στον/στην πρόεδρο του τμήματός τους.

Attachments:
Download this file (Ανακοίνωση VOLEERA.doc)Ανακοίνωση VOLEERA.doc[ ]52 Kb