.............................................................................................

Η επικοινωνία με το σχολείο γίνεται τηλεφωνικά και μέσω του email 2gympeir@sch.gr

..........................................................................................................................................

Ωράριο λειτουργίας

..........................................................................................................................................

Έκδοση βεβαίωσης φοίτησης

..........................................................................................................................................

Νέο! [12.6.24] Για την ολοκλήρωση των εγγραφών στην Α΄τάξη 2024-25 (προθεσμία 18.6.24)

[8.4.24] Εγγραφές μαθητών και μαθητριών της Γ΄ τάξης του 2ου Πρότυπου Γυμνασίου Αθηνών στο Λύκειο

[2.4.24] Ενημέρωση γονέων & κηδεμόνων

..........................................................................................................................................


 

Αριθμός εισακτέων στην Α΄τάξη: 156
Αρχική σελίδα / eTwinning / Καθηγητές / Όμιλος Εκπαιδευτικής Ρομποτικής - Αποτελέσματα κλήρωσης

Όμιλος Εκπαιδευτικής Ρομποτικής - Αποτελέσματα κλήρωσης

Αποτελέσματα κλήρωσης
για την επιλογή μαθητών που θα παρακολουθήσουν
τον Όμιλο Εκπαιδευτικής Ρομποτικής το σχολικό Έτος 2018-2019

Η κλήρωση έγινε παρουσία μαθητών στο Εργαστήριο Πληροφορικής του 2ου Πειραματικού Γυμνασίου Αθηνών, την Παρασκευή 5 Οκτωβρίου 2018 στις 13.30 μμ.

Επιτυχόντες σε αλφαβητική σειρά
(θέσεις ομίλου: 18-20)

α/α

Ονοματεπώνυμο

1

ΑΡΚΟΥΔΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

2

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ

3

ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

5

Κορυφιδης Χριστοφορος

6

ΚΟΥΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

7

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

8

Κυριακού Χρήστος

9

ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

10

Μήτσης Άγγελος

11

Μπρίνια Εμμανουήλ

12

ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

13

Πετράκος Ιωάννης-Στέφανος

14

ΠΟΡΙΚΟΥ  ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

15

ΣΤΟΥΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

16

Τσαγκαροπουλου Ευαγγελια

17

ΤΣΕΛΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

19

ΦΟΥΡΝΑΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

20

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ

 

Επιλαχόντες
(σε περίπτωση που θα προκύψουν κενές θέσεις)

α/α

Ονοματεπώνυμο

1

Φραγκάκης Γεώργιος

2

Ασλλανι Μπρούνο

3

Γκινης Αλεξανδρος

4

ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

5

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

6

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7

Βασίλης Αλέξανδρος

Όλοι οι επιτυχόντες (20 άτομα, όχι οι επιλαχόντες) πρέπει να .έρθουν στην πρώτη συνάντηση του Ομίλου την Παρασκευή 12 Οκτωβρίου στις 13.20’ (μετά το τέλος των μαθημάτων) στο Εργαστήριο Πληροφορικής.


 
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Click for Αθήνα, Ελλάδα Forecast