Η διαδικασία για τη μετεγγραφή των επιτυχόντων στην Α΄ τάξη θα γίνει τις πρώτες ημέρες του Σεπτεμβρίου.

Θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση με περισσότερες πληροφορίες.

Καλό καλοκαίρι!

Κατά τους θερινούς μήνες, το σχολείο θα είναι ανοιχτό κάθε Δευτέρα 8.30 ως 14.00.

Αρχική σελίδα / e-mail για ενημέρωση σχολείου για απουσίες μαθητών

e-mail σχολείου για επικοινωνία γονέων/κηδεμόνων για θέματα απουσιών

Το e-mail του σχολείου για επικοινωνία γονέων/κηδεμόνων για θέματα απουσιών είναι το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Οι γονείς και κηδεμόνες μπορούν να απευθύνονται στο σχολείο με  ενημερωτικό e-mail στην παραπάνω διεύθυνση (και όχι σε άλλους e-mail λογαριασμούς του σχολείου), για να δηλώσουν την απουσία του μαθητή ή της μαθήτριας που κηδεμονεύουν.

Παρακαλούμε στο θέμα του e-mail να αναφέρονται η Τάξη το Τμήμα το Επώνυμο και το Όνομα των μαθητών.

π.χ.

Θέμα: Α1 Αβραμοπούλου Δήμητρα

Περιεχόμενο: Σας ενημερώνω ότι η κόρη μου Αβραμοπούλου Δήμητρα του Α1, απουσιάζει σήμερα ΤΡΙΤΗ 13 Φεβρουαρίου 2018, λόγω ασθενείας. Ο πατέρας  Αβραμόπουλος Νικόλαος

Καλό είναι η επικοινωνία να γίνεται από την e-mail διεύθυνση που μας έχουν δηλώσει οι γονείς / κηδεμόνες, πως επιθυμούν να επικοινωνούμε μαζί σας για τις απουσίες των μαθητών.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ