Ευτυχισμένο το 2022 με υγεία και ειρήνη για όλο τον κόσμο!

Καθημερινή προσέλευση και αποχώρηση από το σχολείο

Για τη δωρεάν προμήθεια self-test μετά τις διακοπές Χριστουγέννων

Για τη διενέργεια και τη δήλωση αποτελέσματος self-test

Αρχική σελίδα / Erasmus / Erasmus - EcoBusiness / Ενημέρωση γονέων για πρόγραμμα ERASMUS+ (EcoBusiness_eu)

Ενημέρωση γονέων για πρόγραμμα ERASMUS+ (EcoBusiness_eu)

Το σχολείο μας συμμετέχει σε ευρωπαΙκό πρόγραμμα ERASMUS+, με διακριτικό όνομα EcoBus (EcoBusiness_eu)

Πρόκειται για συνεργασία μεταξύ σχολείων της Ε.Ε. για την καινοτομία και την ανταλλαγή καλών πρακτικών, με κινητικότητα μαθητών ανάμεσα στα σχολεία που συμμετέχουν.

Δείτε λεπτομέρειες για το πρόγραμμα (σχολεία/χώρες που συμμετέχουν, προγραμματισμός, κινητικότητα μαθητών κλπ) στο αρχείο που επισυνάπτεται (Πρώτη ενημέρωση γονέων)

Οι ενδιαφερόμενοι γονείς πρέπει να συμπληρώσουν σχετική υπεύθυνη δήλωση, που θα δώσουν τα παιδιά τους στους εκπαιδευτικούς της παιδαγωγικής ομάδας.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ