Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / Ανάρτηση Καταλόγου υποψηφίων μαθητών για την Α΄ τάξη του σχολείου και διαδικασία διόρθωσης λαθών καταχώρισης από τους γονείς.

Στο αρχείο που επισυνάπτεται αναρτώνται τα βασικά στοιχεία των αιτήσεων των υποψηφίων μαθητών για την Α΄ τάξη (ονοματεπώνυμο και πατρώνυμο).

Οι γονείς-κηδεμόνες καλούνται να ελέγξουν την ορθότητα των στοιχείων.

Αν εντοπιστούν λάθη ή παραλείψεις από την καταχώριση των στοιχείων, οι γονείς-κηδεμόνες καλούνται να προσέλθουν οι γονείς στο σχολείο μέχρι τις 25.5. 2016 για τις διορθώσεις.

Το σχολείο μας επειδή λειτουργεί ως εξεταστικό κέντρο θα δέχεται τις αιτήσεις των γονέων για διόρθωση των καταχωρήσεων ως ακολούθως:

Παρασκευή 20 Μαΐου 2-3 μμ

Δευτέρα 23 Μαΐου 2-3 μμ

Τρίτη 24 Μαΐου 8.30πμ ? 1.30μμ

Τετάρτη 25 Μαΐου 2-3 μμ

Οι οριστικές καταστάσεις μετά τις τυχόν διορθώσεις που θα προκύψουν θα αναρτηθούν στις 27 Μαΐου 2016