Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗΝ Α? ΤΑΞΗ για το σχολικό έτος 2016?2017.

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗΝ Α? ΤΑΞΗ για το σχολικό έτος 2016?2017.

Οι θέσεις του σχολείου μας για την Α΄τάξη είναι 162.

Η κλήρωση θα γίνει την Τετάρτη 22 Ιουνίου 2016.

Οι γονείς/κηδεμόνες πρέπει να υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση στην ηλεκτρονική πλατφόρμα της Δ.Ε.Π.Π.Σ., κατά το χρονικό διάστημα από 11 Απριλίου έως και 13 Μαΐου 2016.

Για το πλήρες κείμενο της εγκυκλίου δείτε ***εδώ***

Για περισσότερες λεπτομέρειες θα  υπάρξει μελλοντική ανάρτηση στην ιστοσελίδα