Αρχική σελίδα / Όμιλος Θεάτρου / Παραστάσεις του θεατρικού ομίλου (ΔΙΟΡΘΩΣΗ!!! μόνο ΔΥΟ παραστάσεις!!!)

Παραστάσεις του θεατρικού ομίλου (ΔΙΟΡΘΩΣΗ!!! μόνο ΔΥΟ παραστάσεις!!!)

O θεατρικός όμιλος του σχολείου μας παρουσιάζει την φετινή του θεατρική παράσταση «Η σύναξη των πουλιών»

-   στο σχολείο ΜΟΝΟ(!!!) το Σάββατο 16/4/2016 (την Παρασκευή 15/4 - Ανοιχτή πρόβα)

-   και στο Δημοτικό θέατρο Καλλιθέας, Κρέμου 123 & Φιλαρέτου Καλλιθέα (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ «Καλλιθέα»), την Κυριακή 17/4/2016

Όλες οι παραστάσεις έχουν ώρα έναρξης: 7.00 μμ