Αρχική σελίδα / ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ / Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι (διακρίσεις μαθητών μας)

Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι (διακρίσεις μαθητών μας)

1ο  Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι για μαθητές των Προτύπων Πειραματικών Γυμνασίων Αττικής.

Το Σάββατο 31/1 διεξήχθη στην Ιωνίδειο  Πειραιά  το 1ο Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι για μαθητές των Προτύπων Πειραματικών Γυμνασίων Αττικής. Συμμετείχαν 12 μαθητές του σχολείου μας, οι οποίοι διακρίθηκαν τόσο ατομικά, όσο και στη συνολική κατάταξη, όπου κατέλαβαν την 3η θέση. Συγχαίρουμε θερμά τους μαθητές μας  και τους ευχόμαστε πάντα καλούς αγώνες και επιτυχίες.

Οι μαθητές που συμμετείχαν ήταν:

• Τσιμπλιάρης-Καγιάρας Νικόλαος
  • Γεωργίτση Αντιγόνη