Αρχική σελίδα

Έκθεση αυτοαξιολόγησης σχολικής μονάδας 2013-2014

Η έκθεση αυτοαξιολόγησης του 2ου Πρότυπου Πειραματικού Γυμνάσιου Αθήνας για τη σχολική χρονιά 2013-2014, συγκροτείται από ένα κείμενο - κορμό και τρία παραρτήματα που το καθένα συγκροτείται από μια σειρά κείμενα.

Το κείμενο κορμός επισυνάπτεται στην παρούσα ανάρτηση.

Για την πλήρη "έκθεση αυτοαξιολόγησης πατήστε -εδώ- (http://eclass.sch.gr/courses/G32279/)

Για τα μεμονωμένα παραρτήματα επιλέξτε τους ακολουθους συνδέσμους

Παράρτημα 1 - Εκπαιδευτικές επισκέψεις

Παράρτημα 2 - Όμιλοι και δραστηριότητες