*** Η  γραμματεία του σχολείου είναι ανοιχτή για το κοινό τις εργάσιμες μέρες  από 11.00 π.μ. έως 13.15 μ.μ. ***

Αρχική σελίδα / Φυσική Αγωγή - Αγωγή Υγείας / Δράσεις - Δραστηριότητες / Ενδοχολική δράση του συλλόγου γονέων

Ενδοχολική δράση του συλλόγου γονέων

Φυσική Αγωγή - Αγωγή Υγείας

Την Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου 2014, θα πραγματοποιηθεί στις 18:30 ενημερωτική συνάντηση στο αμφιθέατρο του σχολείου, που διοργανώνει ο σύλλόγος γονέων του σχολείου με τον κ. Αλέξανδρο Λαζαρίδη, καθηγητή Φυσικής Αγωγής που έχει μεταπτυχιακή ειδίκευση στον τομέα "Διατροφή και Άσκηση", με  θέμα "Διατροφή στην εφηβεία". Σκοπός είναι η πληροφόρηση και η παροχή κατευθυντήριων συμβουλών σε γονείς για τη διατροφή των παιδιών τους στο σπίτι και μέσα ή έξω από το σχολείο. Ερωτήματα μπορούν να διατυπωθούν στο χώρο της συνάντησης ή να αποσταλούν εκ των προτέρων στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. .