Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / Για την ΕΓΚΑΙΡΗ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ των μαθητών τη Δευτέρα 28/6/2021

Για την ΕΓΚΑΙΡΗ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ των μαθητών τη Δευτέρα 28/6/2021

Παρακαλούμε τους γονείς των υποψηφίων που συμμετέχουν στη δοκιμασία εισαγωγής στο σχολείο μας τη Δευτέρα 28/6/2021 να προσέλθουν εγκαίρως, ώστε να γίνει με ηρεμία και χωρίς συνωστισμό ο έλεγχος των στοιχείων ταυτοπροσωπίας των παιδιών.

Σύμφωνα με τις οδηγίες της ΔΕΠΠΣ, η προσέλευση θα γίνει στις 9.00 πμ, συνιστούμε όμως να προσέλθετε 30 λεπτά νωρίτερα. Από τη στιγμή της αποστολής των θεμάτων δεν θα επιτρέπεται η είσοδος μαθητών και μαθητριών στο εξεταστικό κέντρο.

Ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Καλή επιτυχία!