Αρχική σελίδα / Εργασίες μαθητών 2020-2021 / Μήνυμα από τους μαθητές της ομάδας σχολικής διαμεσολάβησης (Όμιλος «Ένα Σχολείο για Όλους»)

Όμιλος «Ένα Σχολείο για Όλους»

Μήνυμα από τους μαθητές της ομάδας σχολικής διαμεσολάβησης

Οι μαθητές της ομάδας σχολικής διαμεσολάβησης του ομίλου μας δημιούργησαν ένα βίντεο για όλους τους μαθητές του σχολείου, παλιούς και νέους. Μπορείτε να το δείτε πατώντας πάνω στο σύνδεσμο εδώ. Ευχόμαστε σε όλους καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές!

Καλή αντάμωση το Σεπτέμβρη!

Υπεύθυνη εκπαιδευτικός: Κωνσταντίνα Κάπαρη