Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / Αιτήσεις για εισαγωγή σε Πρότυπα & Πειραματικά Σχολεία (28/5 έως 17/6/2021)

Αιτήσεις για εισαγωγή σε Πρότυπα & Πειραματικά Σχολεία (28/5 έως 17/6/2021)

Δημοσιεύτηκε το ΦΕΚ για την εισαγωγή μαθητών σε Πρότυπα και Πειραματικά Σχολεία.

Οι αιτήσεις των μαθητών θα γίνονται από 28 Μαΐου έως 17 Ιουνίου 2021, μέσω της Ενιαίας Ψηφιακής Πύλης Δημόσιας Διοίκησης gov.gr

Εξετάσεις για την εισαγωγή στα Πρότυπα σχολεία στις 28 Ιουνίου 2021

Επισυνάπτεται το ΦΕΚ για λεπτομέρειες.

Δείτε και τη σχετική ανακοίνωση: εδώ