Από την Πέμπτη 11 Φεβρουαρίου 2021, η εκπαιδευτική διαδικασία συνεχίζεται "Από απόσταση"

Η επικοινωνία με το σχολείο θα εξακολουθήσει να γίνεται μέσω του email 2gympeir@sch.gr

Αρχική σελίδα / Εκδρομές - Επιλεγμένα πρακτορεία / Ανακοίνωση για την τετραήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στις "Καστροπολιτείες της Λακωνικής Γης_Μυστράς, Μονεμβασία, Μάνη, Γεράκι"

Αγαπητοί γονείς.
σε προηγούμενη ανάρτησή μας, σας είχαμε ενημερώσει σχετικά με την πρόθεσή μας να μην δοθεί άλλη αναβολή στην εκπαιδευτική  μας επίσκεψη, που είχε μεταφερθεί για το διάστημα 22-25/04/21, αν οι συνθήκες δεν το επέτρεπαν αλλά να προχωρήσουμε στην ακύρωσή της. Με δεδομένη την παρούσα κατάσταση [επιδημία Covid_19 σε έξαρση, επ' αόριστον αναστολή όλων των εκπαιδευτικών επισκέψεων] γνωστοποιήσαμε σε ταξιδιωτικό γραφείο και ξενοδοχείο την απόφασή μας να ακυρώσουμε την εκδρομή μας, ενώ παράλληλα τους ζητήσαμε να διευθετήσουν το συντομότερο δυνατό την επιστροφή των χρημάτων που αναλογούν σε κάθε μαθητή/-τρια. Για ό,τι νεότερο θα σας ενημερώσουμε.
Οι Υπεύθυνοι Καθηγητές/-τριες

Δαβάκη Κ., Διαμαντίδης Δ., Παυλάκη Ε., Χαλκίδης Α.