Η εκπαιδευτική διαδικασία συνεχίζεται από απόσταση από τις 9/11/2020  ---δείτε εδώ---

Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα, το ωράριο μαθημάτων, οδηγίες σύνδεσης στο webex και οι σύνδεσμοι των ψηφιακών αιθουσών των εκπαιδευτικών, έχουν αποσταλεί στο mail επικοινωνίας που έχουν δηλώσει οι γονείς κατά την εγγραφή των μαθητών/τριων.

Αν υπάρχουν προβλήματα στη σύνδεση, οφείλονται στην υπερφόρτωση των δικτύων

Aπό τη Δευτέρα 18/5/2020 ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ η είσοδος επισκεπτών στο σχολείο.
Η επικοινωνία θα εξακολουθήσει να γίνεται μέσω του email 2gympeir@sch.gr
Αρχική σελίδα / Αφιέρωμα στον Νίκο Γκάτσο

Για τον Όμιλο "Φωτογραφική Λέσχη"

Για την ένταξή τους στον Όμιλο "Φωτογραφική Λέσχη" καλούνται οι υποψήφιοι  μαθητές/τριες που για πρώτη φορά δήλωσαν συμμετοχή στον Όμιλο να "τραβήξουν" με φωτογραφική μηχανή ή κινητό τηλέφωνο δύο φωτογραφίες με ελεύθερο θέμα [μία σε εξωτερικό περιβάλλον και μία σε εσωτερικό].

Αμέσως μετά θα πρέπει να στείλουν τις φωτογραφίες τους στο παρακάτω mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. μέχρι την Τρίτη 20/10.

Η τελική επιλογή των μαθητών/τριων θα ανακοινωθεί την Κυριακή 25/10 στην ιστοσελίδα του σχολείου.

Τα μαθήματα του Ομίλου θα ξεκινήσουν τη Δεύτερα 26/10 στην Αίθουσα Πολυμέσων και ώρα 14:05 μμ.

Η Υπεύθυνη του Ομίλου
Κ. Δαβάκη