Η εκπαιδευτική διαδικασία συνεχίζεται από απόσταση από τις 9/11/2020  ---δείτε εδώ---

Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα, το ωράριο μαθημάτων, οδηγίες σύνδεσης στο webex και οι σύνδεσμοι των ψηφιακών αιθουσών των εκπαιδευτικών, έχουν αποσταλεί στο mail επικοινωνίας που έχουν δηλώσει οι γονείς κατά την εγγραφή των μαθητών/τριων.

Αν υπάρχουν προβλήματα στη σύνδεση, οφείλονται στην υπερφόρτωση των δικτύων

Aπό τη Δευτέρα 18/5/2020 ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ η είσοδος επισκεπτών στο σχολείο.
Η επικοινωνία θα εξακολουθήσει να γίνεται μέσω του email 2gympeir@sch.gr
Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / Ακροάσεις για τη συμμετοχή των νέων μαθητών μας στη χορωδία του σχολείου μας

Ακροάσεις για τη συμμετοχή των νέων μαθητών μας στη χορωδία του σχολείου μας

Ανακοίνωση
Ακροάσεις για τη συμμετοχή των νέων μαθητών μας στη χορωδία του σχολείου μας , θα γίνουν την Τετάρτη 7 / 10 και  Παρασκευή 9 / 10  αμέσως μετά την λήξη των μαθημάτων , στο αμφιθέατρο . .
Κάθε παιδί που τελειώνει , φεύγει αμέσως για το σπίτι του  . Η όλη διαδικασία θα έχει ολοκληρωθεί γύρω στις  14  . 00 ΄
Οι συναντήσεις μας  , και εφόσον έρθει στο σχολείο επίσημη εγκύκλιος σχετικά με τις σχολικές χορωδίες , θα πραγματοποιούνται κάθε Τετάρτη και Παρασκευή , από 13 . 20 ' . έως  14 . 00 '   .
(  Για τους στόχους και τρόπους διδασκαλίας του μαθήματος στην τάξη , μπορείτε να ενημερωθείτε από σχετική ανάρτηση στην e - class ,  στο Μάθημα Μουσικής της Α Γυμνασίου .  )
Ευχαριστώ
Μαρία Κοκολάκη
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ :  . Κατά την ακρόαση , θα τηρηθούν αυστηρά τα προβλεπόμενα στις οδηγίες του ΕΟΔΥ μέτρα για την αποφυγή διασποράς του ιού Sars Covid - 19