Η εκπαιδευτική διαδικασία συνεχίζεται από απόσταση από τις 9/11/2020  ---δείτε εδώ---

Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα, το ωράριο μαθημάτων, οδηγίες σύνδεσης στο webex και οι σύνδεσμοι των ψηφιακών αιθουσών των εκπαιδευτικών, έχουν αποσταλεί στο mail επικοινωνίας που έχουν δηλώσει οι γονείς κατά την εγγραφή των μαθητών/τριων.

Αν υπάρχουν προβλήματα στη σύνδεση, οφείλονται στην υπερφόρτωση των δικτύων

Aπό τη Δευτέρα 18/5/2020 ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ η είσοδος επισκεπτών στο σχολείο.
Η επικοινωνία θα εξακολουθήσει να γίνεται μέσω του email 2gympeir@sch.gr
Αρχική σελίδα / Όμιλοι Δημιουργικότητας & Αριστείας (διαχρονικά)

Οδηγίες εγγραφής στην Α΄ γυμνασίου 2020

Εκπαιδευτικοί

Οι γονείς – κηδεμόνες των επιτυχόντων/ουσών μαθητών/τριών καλούνται να προσέλθουν στο Σχολείο με την αστυνομική τους ταυτότητα ή διαβατήριο μέσα στην αποκλειστική προθεσμία 1 έως 4 Σεπτεμβρίου 2020, προκειμένου να ολοκληρώσουν τη διαδικασία μετεγγραφής των παιδιών τους από το Γυμνάσιο στο οποίο είναι ήδη εγγεγραμμένα.

Ώρες προσέλευσης:

Την Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου 2020, από 11:00 πμ έως 13:00.

Τις ημέρες Τετάρτη 2, Πέμπτη 3 και Παρασκευή 4 Σεπτεμβρίου 2020, από 9:00 πμ έως 13:00.

Σε περίπτωση μη αποδοχής της θέσης στην Α΄ τάξη του Σχολείου μας, παρακαλούνται οι γονείς – κηδεμόνες να καταθέσουν σχετική υπεύθυνη δήλωση του άρθρου 8, παρ. 4, Ν. 1599/1986, στο email του Σχολείου 2gympeir@sch.gr , το αργότερο μέχρι 2/9/2020.

Attachments:
Download this file (Οδηγίες εγγραφής.pdf)Οδηγίες εγγραφής[Οδηγίες εγγραφής]80 Kb