Αρχική σελίδα / Εκδρομές - Επιλεγμένα πρακτορεία / Για την εκπαιδευτική εκδρομή στην Ισπανία (5-9/3/2019)

Για την εκπαιδευτική εκδρομή στην Ισπανία (5-9/3/2019)

Για την εκπαιδευτική εκδρομή στην Ισπανία (5-9/3/2019) κατατέθηκαν 5 προσφορές, από τα τουριστικά γραφεία Travelway, SmileAcadimos, Liaison Tours, Hellenic Coaches και Κύκλος. Επελέγη η προσφορά του Travelway, γιατί  κατέθεσε την οικονομικότερη και πληρέστερη προσφορά με βάση τα προαπαιτούμενα της προκήρυξης. Το αναλυτικό σκεπτικό της επιλογής βρίσκεται στο βιβλίο πράξεων της Διεύθυνσης.

Attachments:
Download this file (Ισπανία 1.pdf)Ισπανία 1.pdf[ ]2314 Kb