Αρχική σελίδα / Εκδρομές - Επιλεγμένα πρακτορεία / Για την εκπαιδευτική εκδρομή στη Γερμανία και στη Γαλλία (19-23/4/2019)

Για την εκπαιδευτική εκδρομή στη Γερμανία και στη Γαλλία (19-23/4/2019)

Για την εκπαιδευτική εκδρομή στη Γερμανία και στη Γαλλία (19-23/4/2019) κατατέθηκαν 3 προσφορές, από τα τουριστικά γραφεία @tHolidays, Smile Acadimos και Hellenic Coaches. Επελέγη η προσφορά του Smile Acadimos, γιατί πληροί ακριβώς τις προδιαγραφές της προκήρυξης,   και έχει επιπλέον προσφερόμενα (έκπτωση σε αδέλφια, αρχηγό και ξεναγό, είσοδο ξενάγηση στο κάστρο της Χαϊδελβέργης, είσοδο και ξενάγηση στον καθεδρικό ναό του Στρασβούργου.)