Αρχίζει η Ενημέρωση γονέων για τους μαθητές της Α’ τάξης ---εδώ---

Aπό τη Δευτέρα 18/5/2020 ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ η είσοδος επισκεπτών στο σχολείο.
Η επικοινωνία θα εξακολουθήσει να γίνεται μέσω του email 2gympeir@sch.gr
Έναρξη λειτουργίας Ομίλων από Τρίτη 13/10/2020 --Πληροφορίες--
Δείτε και --εδώ-- και --εδώ-- και --εδώ--
Ενημέρωση γονέων της Α' τάξης --εδώ--
Ενημερωθείτε για το επικαιροποιημένο Πλαίσιο Λειτουργίας του Σχολείου --εδώ--
*********************************
Χρήσιμες συμβουλές για γονείς αν το παιδί σας παρουσιάζει συμπτώματα συμβατά με τον ιό Sars Covid 19 --εδώ--
*********************************
Γενικές και Ειδικές (για γονείς και μαθητές) οδηγίες του ΕΟΔΥ για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση (9/9/2020) --εδώ--
Αρχική σελίδα / ΣΥΝΘΕΣΗ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΣΥΝΘΕΣΗ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ

Η σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου για τη σχολική χρονιά 2020-2021 είναι η εξής:

• ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Πρόεδρος) - 6944585622 - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
  • ΖΕΡΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (Αντιπρόεδρος) - 6973884902 -  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (Γραμματέας)  - 6955693611 -  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
  • ΤΣΙΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Ταμίας) - 6977922277 - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
  • ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ – ΤΣΙΑΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Μέλος) - 6945837224 - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

To ιστολόγιο του Συλλόγου θα το βρείτε -εδώ-  [http://2ppbathens.blogspot.gr/]