Η διαδικασία για τη μετεγγραφή των επιτυχόντων στην Α΄ τάξη θα γίνει τις πρώτες ημέρες του Σεπτεμβρίου.

Θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση με περισσότερες πληροφορίες.

Καλό καλοκαίρι!

Κατά τους θερινούς μήνες, το σχολείο θα είναι ανοιχτό κάθε Δευτέρα 8.30 ως 14.00.

Αρχική σελίδα / ΣΥΝΘΕΣΗ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΣΥΝΘΕΣΗ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ

Η σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου για τη σχολική χρονιά 2020-2021 είναι η εξής:

• ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Πρόεδρος) - 6944585622 - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
  • ΖΕΡΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (Αντιπρόεδρος) - 6973884902 -  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (Γραμματέας)  - 6955693611 -  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
  • ΤΣΙΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Ταμίας) - 6977922277 - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
  • ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ – ΤΣΙΑΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Μέλος) - 6945837224 - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

To ιστολόγιο του Συλλόγου θα το βρείτε -εδώ-  [http://2ppbathens.blogspot.gr/]

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ