Αρχική σελίδα / Εκδρομές - Επιλεγμένα πρακτορεία / Για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστήρα (25-27/1/19)

Για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστήρα (25-27/1/19)

Για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστήρα (25-27/1/19) κατατέθηκαν προσφορές από τα παρακάτω τουριστικά γραφεία:

Tourist Power

Smile Acadimos

Ιάσων

Online Holidays

Manessis

Οι προσφορές των γραφείων Ιάσων,  Online Holidays και Manessis πρότειναν ξενοδοχεία σε Καρδίτσα και Καλαμπάκα, ενώ οι προσφορές του Tourist Power και Smile Acadimos πρότειναν ξενοδοχεία στη λίμνη Πλαστήρα. Επελέγη η προσφορά του Smile Acadimos γιατί ήταν αξιόπιστη, πληρέστερη και πληροί  ακριβώς τις προϋποθέσεις της προκήρυξης. Το αναλυτικό σκεπτικό της επιλογής βρίσκεται στο βιβλίο πράξεων της Διεύθυνσης.