Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / Προσωρινή ανάρτηση στοιχείων υποψηφίων για την Α' τάξη (2018-2019)

Προσωρινή ανάρτηση στοιχείων υποψηφίων για την Α' τάξη (2018-2019)

Δείτε στο αρχείο που επισυνάπτεται τα στοιχεία (επώνυμο - όνομα - πατρώνυμο - μητρώνυμο) των υποψηφίων μαθητών για την Α' τάξη του σχολείου μας, σύμφωνα με τις αιτήσεις που έγιναν και μας προωθήθηκαν από την ΔΕΠΠΣ.

Παρακαλούνται οι γονείς των υποψηφίων για κλήρωση στην Α Γυμνασίου να ελέγξουν προσεκτικά τα στοιχεία των παιδιών τους.

Για τυχόν διορθώσεις, πρέπει να προσέρχονται στη Γραμματεία του σχολείου από 16-24/5/2018 και ώρες 9.00-12.00 και να καταθέτουν σχετική αίτηση.