*** Η  γραμματεία του σχολείου είναι ανοιχτή για το κοινό τις εργάσιμες μέρες  από 11.00 π.μ. έως 13.15 μ.μ. ***

Αρχική σελίδα

e-mail σχολείου για επικοινωνία γονέων/κηδεμόνων για θέματα απουσιών

Το e-mail του σχολείου για επικοινωνία γονέων/κηδεμόνων για θέματα απουσιών είναι το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Οι γονείς και κηδεμόνες μπορούν να απευθύνονται στο σχολείο με  ενημερωτικό e-mail στην παραπάνω διεύθυνση (και όχι σε άλλους e-mail λογαριασμούς του σχολείου), για να δηλώσουν την απουσία του μαθητή ή της μαθήτριας που κηδεμονεύουν.

Παρακαλούμε στο θέμα του e-mail να αναφέρονται η Τάξη το Τμήμα το Επώνυμο και το Όνομα των μαθητών.

π.χ.

Θέμα: Α1 Αβραμοπούλου Δήμητρα

Περιεχόμενο: Σας ενημερώνω ότι η κόρη μου Αβραμοπούλου Δήμητρα του Α1, απουσιάζει σήμερα ΤΡΙΤΗ 13 Φεβρουαρίου 2018, λόγω ασθενείας. Ο πατέρας  Αβραμόπουλος Νικόλαος

Καλό είναι η επικοινωνία να γίνεται από την e-mail διεύθυνση που μας έχουν δηλώσει οι γονείς / κηδεμόνες, πως επιθυμούν να επικοινωνούμε μαζί σας για τις απουσίες των μαθητών.