Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / Αποτελέσματα κλήρωσης για την εισαγωγή στην Α' τάξη (για το σχολικό έτος 2017-2018)

Δείτε στο αρχείο που επισυνάπτεται τα αποτελέσματα της κλήρωσης για την εισαγωγή μαθητών και μαθητριών στην Α΄τάξη.

Οι επιτυχόντες (162) είναι ταξινομημένοι σε αλφαβητική σειρά (σύμφωνα με την ορθογραφία των στοιχείων που συμπληρώθηκαν από τους κηδεμόνες στην αίτηση).

Οι επιλαχόντες (30 αγόρια) και οι επιλαχούσες (30 κορίτσια) είναι με σειρά κλήρωσης.

Οι ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ των μαθητών/τριών θα γίνουν στις αρχές Σεπτεμβρίου. Θα ακολουθήσει ενημέρωση για τη σχετική διαδικασία.