Αρχική σελίδα / ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ / ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ

Από την Τροχαία μας ενημέρωσαν ότι την Τετάρτη 19/5 θα διεξαχθεί αγώνας ποδοσφαίρου στο γειτονικό μας γήπεδο.

......
Σας αποστέλλουμε συνημμένα το από 19-5-2017 έγγραφο της ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. Π.Α.Ε., σύμφωνα με το οποίο ανακοινώνεται ότι, την Τετάρτη 24-5-2017 και ώρα 20.30?, θα διεξαχθεί ποδοσφαιρικός αγώνας πρωταθλήματος «Super League», στο γήπεδο ?Απόστολος Νικολαΐδης? και παρακαλούμε για την ενημέρωση των γονέων συνοδών μαθητών.
Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνιση.

Attachments:
Download this file (ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ.PDF)ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ.PDF[ ]324 Kb