Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / Δημοσίευση ΦΕΚ για την εισαγωγή στα Πειραματικά σχολεία το σχ. έτος 2017-18

Δημοσίευση ΦΕΚ για την εισαγωγή στα Πειραματικά σχολεία το σχ. έτος 2017-18

Κυκλοφόρησε το ΦΕΚ για την εισαγωγή στα Πρότυπα και Πειραματικά σχολεία για το σχ. έτος 2017-2018 και ο πίνακας με τις αντίστοιχες διαθέσιμες θέσεις σε όλα τα Πρότυπα και Πειραματικά σχολεία.

Ημερομηνίες υποβολής ηλεκτρονικής αίτησης  28 Απριλίου έως και 19 Μαΐου.

Διαθέσιμες θέσεις στο σχολείο μας: 162

Αιτήσεις στην ηλεκτρονική πλατφόρμα της Δ.Ε.Π.Π.Σ. https://www.iep.edu.gr/pps/

Δείτε τις ανακοινώσεις της ΔΕΠΠΣ -> ΦΕΚ - Πίνακας θέσεων

Επισυνάπτονται τα σχετικά αρχεία