Η επικοινωνία με το σχολείο θα εξακολουθήσει να γίνεται τηλεφωνικά και μέσω του email 2gympeir@sch.gr

Το σχολείο θα είναι ανοιχτό τον Ιούλιο και τον Αύγουστο κάθε Τετάρτη 8.30 πμ με 13.30 πμ

Καλό Καλοκαίρι! Ραντεβού τον Σεπτέμβριο!

..........................................................................................................................................
Για γονείς μαθητών που αποφοίτησαν από Γ΄ γυμνασίου: ΚΛΙΚ ΕΔΩ
(επισημαίνεται ότι υπάρχει καταληκτική ημερομηνία)

..........................................................................................................................................

Για τη διαδικασία εισαγωγής στην Α΄ τάξη του σχολείου 2022-23

24.06.2022! Οδηγίες για την ολοκλήρωση της εγγραφής στην Α΄ τάξη: Εδώ

31.05.2022! Τελικός πίνακας εισακτέων για εγγραφή στην Α΄ τάξη: Εδώ

Ιστορικό σχετικών αναρτήσεων: Εδώ

.......................................................................................................................................

15.04.2022! Προετοιμασία για την έναρξη λειτουργίας των e-εγγραφών 2022-23 Κάντε κλικ:Εδώ

.......................................................................................................................................

Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα «ΣτηρίΖΟΥΜΕ Βόρεια Εύβοια», για το σχολικό έτος 2021-22


 

Γιάννης Ρίτσος, Ειρήνη

Αριθμός εισακτέων στην Α΄τάξη: 156
Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΣΗ ΚΕΝΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΣΤΗ B & Γ ΤΑΞΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΣΗ ΚΕΝΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΣΤΗ B & Γ ΤΑΞΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΣΗ ΔΥΟ (02) ΚΕΝΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΣΤΗ Γ' ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (04) ΣΤΗ Β' ΤΑΞΗ

 

Γ' ΤΑΞΗ

Μετά τη διενέργεια της γραπτής δοκιμασίας και της προφορικής όπου προβλέπεται, ανακοινώνεται η σειρά κατάταξης των μαθητών που πήραν μέρος:

  1. Ηλιάδη Ανδρονίκη
  2. Zhivani Anxhela
  3. Κωστοπούλου Γεωργία
  4. Λειτουργάκης Ανδρέας
  5. Ξεσφίγγης Διονύσιος
  6. Ντούβας Λάμπρος

Β' ΤΑΞΗ

Μετά τη διενέργεια της γραπτής δοκιμασίας και της προφορικής όπου προβλέπεται, ανακοινώνεται η σειρά κατάταξης των μαθητών που πήραν μέρος:

  1. Τσουλούκα Ελεονώρα
  2. Σαράντη Θεοδώρα
  3. Καραπλιού Κυριακή
  4. Παπαχειμώνα Ανδριάνα
  5. Φελέκουρα Αλεξάνδρα Αικατερίνη
  6. Τζούβανος Κρίτωνας Ιωάννης
  7. Fahim Faisal Basher
  8. Τσακογιάννης Νικόλαος
  9. Καρατόλιος Χαράλαμπος
  10. Αγγελακοπούλου Βασιλική
  11. Κορωνάκης Κωνσταντίνος
  12. Μπιτσάνσκι- Γκιουλιαμάκη Θαλασσινή
  13. Χαραλαμπίδου Σοφία Ελένη
  14. Λαρεντζάκης Δημήτριος
  15. Κονόμη Καλλιόπη Κλειώ
  16. Καλούδης Άγγελος
  17. Prendi Mariza
  18. Δαύρης Νικόλαος
  19. Τζώρη Αλέξανδρος

Δεν προσήλθαν οι Ντεμερούκα Χρυσή και η Φωκά Κλέα Ελένη

 

Καλούνται οι επιτυχόντες μαθητές  να προσέλθουν την Τρίτη 22-09-2015 με τον κηδεμόνα τους για τη διαδικασία της μετεγγραφής.

 
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Click for Αθήνα, Ελλάδα Forecast