Αρχική σελίδα / Εισαγωγή μαθητών / Δηλώσεις για διαδικασία εισαγωγής στο 2ο ΠΠ Γυμνάσιο

Δηλώσεις για διαδικασία εισαγωγής στο 2ο ΠΠ Γυμνάσιο

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ/ΤΕΣΤ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
ΣΤΟ 2Ο Π.Π. ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Οι γονείς και κηδεμόνες που ενδιαφέρονται για τη συμμετοχή των παιδιών τους στη δοκιμασία/τεστ εισαγωγής του Ιουνίου 2013, στο 2ο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Αθήνας καλούνται να υποβάλουν αίτηση συμμετοχής στην επιτροπή συγκέντρωσης δικαιολογητικών του σχολείου μας, στο διάστημα από 19 έως 29 Μαρτίου 2013.

Ειδικότερα καλούνται να φέρουν μαζί τους:

· αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο

· βεβαίωση ταυτοπροσωπίας του μαθητή από Δήμο ή ΚΕΠ ή διαβατήριο

· μία φωτογραφία του μαθητή

Η επιτροπή παραλαβής των αιτήσεων θα λειτουργεί από 19/3 έως 29/3, τις εργάσιμες μέρες, 8.30π.μ. ? 2μ.μ. Εκτός της πρωινής λειτουργίας η επιτροπή θα λειτουργήσει και απογευματινές ώρες την Τετάρτη 20/3 και την Τετάρτη 27/3, 5μ.μ. ? 8μ.μ.

Λεπτομέρειες στο αρχείο που επισυνάπτεται

Attachments:
Download this file (Eisagogi_Sto_2_PP_Gymnasio.doc)Eisagogi_Sto_2_PP_Gymnasio.doc[Διαδικασία δηλώσεων για εισαγωγή στο 2ο ΠΠ Γυμνάσιο]26 Kb