Ευτυχισμένο το 2022 με υγεία και ειρήνη για όλο τον κόσμο!

Καθημερινή προσέλευση και αποχώρηση από το σχολείο

Για τη δωρεάν προμήθεια self-test μετά τις διακοπές Χριστουγέννων

Για τη διενέργεια και τη δήλωση αποτελέσματος self-test

Αρχική σελίδα / Φυσική Αγωγή - Αγωγή Υγείας / Περιβάλλον & Ανθρώπινη Υγεία / Ενημέρωση σχετικά με εκδρομές εξωτερικού που δεν πραγματοποιήθηκαν λόγω πανδημίας

Εκπαιδευτικοί

Έπειτα από επικοινωνία με τα τουριστικά γραφεία που είχαν αναλάβει την πραγματοποίηση των εκδρομών στην Ελβετία, ενημερωθήκαμε ότι αναμένονται οι τελικές οδηγίες από το ΥΠΑΙΘ για την διευθέτηση του ζητήματος και  ότι τα χρήματα θα επιστραφούν στους δικαιούχους σταδιακά. Για τον σκοπό αυτό, παρακαλούμε να στείλετε στο email του σχολείου το ΙΒΑΝ του τραπεζικού λογαριασμού στον οποίο επιθυμείτε να κατατεθούν τα χρήματα, γράφοντας το όνομα του παιδιού σας, τηλέφωνο επικοινωνίας, καθώς και το όνομα του δικαιούχου του λογαριασμού.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ